مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

او همسر و 2 فرزند دارد ، بلاتکلیفی جهت قصاص قاتل مستی که 16سال پیش آدم کشت و گریخت

مردی که 13 سال قبل در یک جنایت مستانه جوانی را به قتل رسانده بود، در حالی پای میز محاکمه رفت که اولیای ‌دم فوت کرده‌اند. براساس محتویات پرونده سال 84 در من..

ادامه مطلب

عکس + کشف نوع تازه شامپو تریاک

ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر به کمک سگ های مواد یاب موفق به کشف نوع تازه شامپو تریاک شدند.  کشف نوع تازه شام..

ادامه مطلب

زلزله 4.2 ریشتری حوالی هجدک(کرمان) را لرزاند

زمین‌لرزه‌ای به بزرگای 4.2 در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی هجدک(کرمان) را لرزاند. زلزله 4.2 ریشتری حوالی هجدک(کرمان) را لرزاند عبارات ..

ادامه مطلب

معتادان تریاک سفارش می‌دادند ، ارسال مواد مخدر با پیک موتوری

مهر نوشت:سرهنگ اسماعیل افشاری اقدم رییس کلانتری ۱۱۰ شهدا با بیان این مطلب گفت: با پیگیری های ماموران پلیس متوجه باندی شدیم که به فروش مواد مخدر در..

ادامه مطلب

دستگیری عامل تعرض به بانوان اصفهانی

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یک بیمار روانی که صبحگاه امروز به چند نفر از بانوان تعرض کرده و متواری شده است بود ظرف کمتر از یک ساعت به وسی..

ادامه مطلب

وقوع اسیدپاشی در بسطام از توابع استان سمنان

دادستان عمومی و انقلاب سمنان از وقوع یک فقره اسیدپاشی در بسطام و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبر داد. وقوع اسیدپاشی در بسطام از توابع اس..

ادامه مطلب

عامل تیراندازی در زنجان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: عامل تیراندازی با تفنگ ساچمه‌ای در زنجان دستگیر شد. عامل تیراندازی در زنجان دستگیر شد عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

تصویر ، کشف شکلات با طعم مشروب در فرودگاه مشهد

بازپرس فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: در جریان بازرسی پلیس فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقادیری مشروب الکلی از فردی که عازم سفر به دوبی بود؛ کشف و ضبط ش..

ادامه مطلب

اعتراف مرد جوان به قتل برادرش ، برادر کشی در کیانشهر

به گزارش مهر، ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فوت مشکوک به کلانتری ۱۵۸ کیانشهر اعلام شد. با حضور ماموران در بیمارستان و انجام بررسی ها..

ادامه مطلب

عکس + نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر!

زن جوان جهت این که طلب 200 هزار تومانی شوهرش را از بدهکار بگیرد، نقشه عجیبی را طراحی کرد. او با همدستی یک مرد معتاد بدهکار را کتک زده و قصد ربایش او..

ادامه مطلب