مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

تغييرات جديدی در كاخ سفيد در راه است / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به تغییرات تازه در کاخ سفید اعلام کرد: هنوز کسانی هستند که می خواهم تغییرشان بدهم آیا که هر لحظه کمال‌گرا هستم. ..

ادامه مطلب

ترامپ بودجه ۴۰۰ میلیارد دلاری آمریکا را امضا کرد

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا عصر امروز جمعه بودجه ۴۰۰ میلیارد دلاری این کشور را امضا کرد. ترامپ بودج..

ادامه مطلب

برای نخستین بار یک زن مدیر دولت رومانی می‌شود

رئیس‌جمهوری رومانی مأموریت تشکیل کابینه آینده کشور را به دانچیلا داده هست. این زن نماینده پارلمان، نخستین زن در رأس کشور خواهد بود. زن سیاستمدار ۵۴ س..

ادامه مطلب

تصویر ، انتشار تصاویری از جسد علی‌عبدالله صالح

منابع یمنی به شبکه المیادین گفتند وزارت کشور یمن تا لحظاتی دیگر در بیانیه ای کشته شدن علی عبدالله صالح، یاسر العواضی معاون او و زخمی شدن عارف الزوکا را تا..

ادامه مطلب

اروپا در بوسنی مرده و در سوریه دفن شده است است / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه اروپا بدون ترکیه منزوی، بیچاره و دارای اختلافات داخلی خواهد بود، گفت: اروپا در بوسنی مرده و در سوریه دفن شده است است. ..

ادامه مطلب

حضور دختر ترامپ در دفتر پوتین صحت ندارد / کرملین

سخنگوی دولت روسیه اعلام کرد که خبر حضور «ایوانکا ترامپ» دختر مدیر جمهور آمریکا در دفتر شخصی «ولادیمر پوتین» صحت ندارد. کرملین:حضور دختر ت..

ادامه مطلب

ترساندن کره‌شمالی با راهکار نظامی سریع قابل حل نیست / سناتور آمریکایی

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پاتریک لیهی، سناتور برجسته کمیته تخصیص بودجه سنای آمریکا منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد: اوضاع موجود در کره شما..

ادامه مطلب

اشتغالزایی بالا، حاصل سیاست های من است

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز جمعه در پیامی شبکۀ اجتماعی توییتر از آمار زیادی اشتغالزایی در این کشور تعریف کرد و آن را محصول سیاست های خود خواند. ..

ادامه مطلب

را باطل خواند ، تروریسم&quot، قطر بیانیه امارات، مصر، بحرین و عربستان راجع به &quot

وزارت خارجه قطر بیانیه صادره از سوی عربستان، مصر، بحرین و امارات راجع به لیست “تروریسم” و ربط دادن آن به دوحه را محکوم کرد.  قطر بیانیه امار..

ادامه مطلب

ناظران چه می‌گویند؟ ، آلمان علیه ایالات متحده فراخوان داد، حمله بی‌سابقه زیگما گابریل به ترامپ

حاشیه‌های اجلاس جی7 هنوز در کانون توجه هست. گابریل، وزیر خارجه آلمان طی اظهاراتی اروپا را به ایستادگی در برابر سیاست‌های ترامپ فراخوانده است. حمل..

ادامه مطلب