مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

«بانوی واقعی ایرانی» ، امیر تتلو از الهام چرخنده تمجید کرد

به گزارش خبرآنلاین، امیرحسین مقصودلو مشهور به امیر تتلو منشتر شدن متنی در اینستاگرام به تمجید از الهام چرخنده پرداخت. او در این باره نوشت: «بانوى واقعی اير..

ادامه مطلب

انتقاد تند رابرت دنیرو از آمریکای ترامپ

رابرت دنیرو هنگام دریافت دکتری افتخاری از دانشگاه براون٬ دولت دونالد ترامپ را به تندی مورد انتقاد قرار داد. . انتقاد تند رابرت دنیرو از آمریکای ت..

ادامه مطلب

ناظران چه می‌گویند؟ ، آلمان علیه ایالات متحده فراخوان داد، حمله بی‌سابقه زیگما گابریل به ترامپ

حاشیه‌های اجلاس جی7 هنوز در کانون توجه هست. گابریل، وزیر خارجه آلمان طی اظهاراتی اروپا را به ایستادگی در برابر سیاست‌های ترامپ فراخوانده است. حمل..

ادامه مطلب

فروشندگان به بهانه ماه رمضان حق زیاد کردن قیمت ندارند ، برنج ۱۲ هزار تومانی را ۱۶ هزار تومان نخرید

رئیس انجمن برنج کشور عزیزمان ایران گفت: هیچ فروشنده ای حق ندارد به اسم اینکه مصرف برنج دراین ماه زیاد کردن پیدا می کند قیمت ها را زیاد کردن دهد. ..

ادامه مطلب

مسئله کره شمالی را حل می‌کنیم / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا بعد از ورود به شهر سیسیل ایتالیا به منظور شرکت در اجلاس گروه هفت به دیدار نخست وزیر ژاپن رفته و متعهد شد که آمریکا مسئله کره ..

ادامه مطلب

رییس‌جمهور در جهت حقوق شهروندی پیگیر برطرف حصر است/ روحانی را کمک می‌کنیم ، نوبخت

سخنگوی دولت یازدهم با در تصویر العمل به این انتقاد که طرح و پیگیری عنوان «رفع حصر» از منظر حقوق عادی شهروندی، تقلیل دادن این معضل سیاسی هست، گفت: ای..

ادامه مطلب

آزادراه تهران-شمال شهریورماه افتتاح می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با بیان اینکه در سفر مدیر جمهور هزار میلیارد تومان به طرح‌های متفاوت اقتصادی استان تخصیص داده شده است یافت گفت: در ..

ادامه مطلب

آزادي زنداني سیاسی با رئیس‌جمهور نیست / رسول منتجب‌نیا

رسول منتجب نیا، قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی، می گوید: «رئیس جمهور باید براق این مسئله را جهت مردم بیان کند که او مسئول آزادکردن زندانیان و برطرف ح..

ادامه مطلب

اعتراف مرد جوان به قتل برادرش ، برادر کشی در کیانشهر

به گزارش مهر، ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فوت مشکوک به کلانتری ۱۵۸ کیانشهر اعلام شد. با حضور ماموران در بیمارستان و انجام بررسی ها..

ادامه مطلب

کامیونی که به منزل ای لوکس تبدیل شد!

خلاقیت است دیگر! ممکن است هنگامی که شکوفا شود یک کامیون حمل اسب را به منزل ای لوکس تبدیل کند. کامیونی که به منزل ای لوکس تبدیل شد! عبارات مهم..

ادامه مطلب