مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

شادی‌ گلم تمرین شده است نبود ، بازیکنانم جهت رحمتی به میدان رفتند

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنانم جهت مهدی رحمتی و پیروزی به میدان رفتند. بازیکنانم جهت رحمتی به میدان رف..

ادامه مطلب

اعتصاب دور از مرام است ، برخورد کمیته اخلاق با بازیکنان پرسپولیس

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با انتقاد از اعتصاب در تمرین بعضی از تیم های لیگ برتری، از برخورد با خاطیان خبر داد. برخورد کمیته اخلاق با بازیکنان..

ادامه مطلب

عکس + نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر!

زن جوان جهت این که طلب 200 هزار تومانی شوهرش را از بدهکار بگیرد، نقشه عجیبی را طراحی کرد. او با همدستی یک مرد معتاد بدهکار را کتک زده و قصد ربایش او..

ادامه مطلب

به شهرداری گفتیم نسازند، ولی نپذیرفتند ، کوچک شدن دریاچه چیتگر به نفع بساز و بفروشی

مدیرعامل شرکت تهیه کننده دومین طرح تفصیلی منطقه ۲۲ در سال ۱۳۷۸ می‌گوید: بعد از تهیه طرح تفصیلی منطقه ۲۲ و حتی قبل از آن به شهرداری تاکید کردیم که از صد..

ادامه مطلب

رئال چگونه می تواند قهرمان لالیگا شود؟

علیرغم شکست تلخ برابر رقیب دیرینه در خانه، به نظر می رسد حالا وقت خوبی جهت پرداختن به شکست و باختن روحیه در این مقطع از فصل جهت کهکشانی ها نباشد. . ..

ادامه مطلب

جمنا نهایت عقلانیت احزاب اصولگرا بود/ رییسی کاندیدای نهایی است ، سجادی

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه حجت الاسلام رییسی کاندیدای اصولگرایان هست، گفت: رییسی کسی است که اصولگرایان می‌توانند با او به اجماع برسند. ..

ادامه مطلب

نیاز زنان به چربی های اُمگا-۳ در دوران بارداری

متخصصان تاکید می کنند اسیدهای چرب اُمگا-۳ همچون نوع یافت شده است در ماهی چرب، بخش مهم رژیم غذایی سالم در طول بارداری هستند. نیاز زنان به چربی ..

ادامه مطلب

معیار گزینش جام بزرگ، حجابش بود/ بودجه سال 96 کمیته ملی المپیک تصویب شد ، شهنازی

دبير كل كميته ملی المپیک، حجاب جام بزرگ را مهم ترین معیار گزینش وی به عنوان پرچمدار کشور عزیزمان ایران در بازی های کشورهای اسلامی عنوان کرد. ..

ادامه مطلب