مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ورود زنان را آزاد کنند، جنبه نداشتند دوباره ممنوع کنند! / همسر ناصر حجازی

به گزارش خبر ورزشی، مدیر فیفا پیراهنی که روی آن تصویر اسطوره مردمی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پشت آن نامش حک شده است بود را به زن بهناز شفیعی اهدا کرد. به همین

ورود زنان را آزاد کنند، جنبه نداشتند دوباره ممنوع کنند! / همسر ناصر حجازی

همسر ناصر حجازی: ورود زنان را آزاد کنند، جنبه نداشتند دوباره ممنوع کنند!

عبارات مهم : ایران

در سفر اینفانتینو به پایتخت کشور عزیزمان ایران از خانواده ناصر حجازی تجلیل شد.

به گزارش خبر ورزشی، مدیر فیفا پیراهنی که روی آن تصویر اسطوره مردمی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پشت آن نامش حک شده است بود را به زن بهناز شفیعی اهدا کرد. به همین بهانه گفت وگویی با همسر حجازی انجام دادیم.

ورود زنان را آزاد کنند، جنبه نداشتند دوباره ممنوع کنند! / همسر ناصر حجازی

زمانی که روی سن حضور داشتید، جهت ۲ یا ۳ دقیقه مشغول صحبت با مدیر فیفا بودید. می توانیم بپرسیم محور حرف هایتان چه بود؟

ابتدا با آقای اینفانتینو سلام و احوالپرسی کردم، ایشان سریع متوجه شد می توانم انگلیسی صحبت کنم. به من گفت زمانی که قرار شد در برنامه صحبت پایتخت کشور عزیزمان ایران پیراهن ناصر حجازی را به همسرش تقدیم کنم، فهمیدم ایشان دومین دروازه بان قرن آسیا بوده هست. مطلع هستم آقای حجازی جدا از بحث فوتبال، انسان بزرگ و محبوبی بوده است.

شما چه گفتید؟

به گزارش خبر ورزشی، مدیر فیفا پیراهنی که روی آن تصویر اسطوره مردمی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پشت آن نامش حک شده است بود را به زن بهناز شفیعی اهدا کرد. به همین

من از ابراز دوستی ایشان نسبت به ناصر تقدیر کردم و پرسیدم سفرتان به کشور عزیزمان ایران چطور بوده؟ آیا از سفرتان رضایت دارید؟ آقای اینفانتینو هم گفتند مهمان نوازی ایرانی ها کم نظیر هست. با اینکه وقت سفرم کوتاه و برنامه هایم فشرده بوده، ولی احساس خوبی دارم و مردم کشورتان کشور عزیزمان ایران با برخوردهایشان به من انرژی داده و می دهند. در ضمن شخصاً باید از مسئولان فدراسیون قدردانی کنم که فراموشکار نیستند.

در مورد عدم حضور بانوان در استادیوم ها صحبتی نکردید یا دوست نداشتید در این خصوص حرفی بزنید؟

نه! این یک عنوان داخلی است و اصلاً خوب نیست برویم به مدیر فیفا بگویم زن ها اجازه تماشای فوتبال ندارند. به نظرم مسئولان باید به صورت آزمایشی مثلاً جهت یک ماه اجازه تماشای فوتبال را صادر کنند. اگر دیدند فضا بهتر نشد یا به اصطلاح جنبه مورد نیاز وجود نداشت، حضور طرف مقصر را ممنوع کنند. حقوق انسان ها برابر هست، اگر عده ای قصد تشویق دارند، باید شناسایی شوند تا همه کنار هم نسوزند. اگر تعداد آدم های مریض زیاد بود که اعلام کنند و کلاً دوباره بگویند زن ها یا مردها به استادیوم نروند. این جوری بهتر هم می شود و اینقدر اعتراض نمی کنند که آیا ممنوع کرده اید، چون آن وقت می توانند راحت بگویند هنگامی که ورود آزاد بود، نشان دادید جنبه ندارید. من زمانی که ناصر بازی می کرد، بارها در همین امجدیه رفتم و بازی ها را دیدم، نه کسی حرف بدی می زد، نه حرکت زشتی انجام می داد ولی الان بعضی دخترها فکر می کنند داخل استادیوم چه خبر است که صورت ارزش را رنگ می کنند.

در این خصوص خاطره ای هم دارید؟

ورود زنان را آزاد کنند، جنبه نداشتند دوباره ممنوع کنند! / همسر ناصر حجازی

خاطره خاصی ندارم، من زمانی که ناصر انگلیس بود هم چند مرتبه رفتم ورزشگاه. همه راحت و بدون مزاحم کنار هم بازی را می دیدند. دخترهایشان خیلی راحت و بدون آرایش بازی ها را می دیدند و در شهر تردد می کردند. آرایش کردن جهت زن های بالای ۵۰ سال است (خنده).

واژه های کلیدی: ایران | ممنوع | ایرانی | فوتبال | استادیوم | ناصر حجازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs