مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شکایت از «گری اولدمن» به اتهام خشونت خانگی

همسر سابق «گری اولدمن» ـ هنرپیشه مطرح انگلیسی ـ از او به جرم خشونت خانگی شکایت کرده است.

شکایت از «گری اولدمن» به اتهام خشونت خانگی

شکایت از «گری اولدمن» به اتهام خشونت خانگی

عبارات مهم : جایزه

همسر سابق «گری اولدمن» ـ هنرپیشه مطرح انگلیسی ـ از او به جرم خشونت خانگی شکایت کرده است.

به گزارش ایسنا، «دنیا فیورنتینو» همسر سابق «گری اولدمن»، از او به خاطر اعمال خشونت خانگی در دهه ۱۹۹۰ شکایت کرده و زندگی یکسان ارزش را «یک کابوس» خوانده است.

این دو، چهار سال با هم زندگی کردند و ثمره ازدواج ارزش دو فرزند پسر هست. ولی بعد از گذشت این همه سال، «فیورنتینو» همسرش را به خشونت خانگی متهم کرده و گفته که زندگی آن ها مثل یک تصادف ماشین بود که عزت نفس او را از بین برد و او را خُرد کرد.

این زن همچنین ادعا کرده بازیگر «شوالیه تاریکی برمی خیزد» و «لئون»، زمانی که جهت طلاق در دادگاه عالی لس آنجلس حاضر شده است بودند، جلو فرزند ها به او حمله کرده است.

«فیورنتینو» در شکایت نامه خود نوشته است: هنگامی که تلفن را برداشتم تا با پلیس تماس بگیرم، «گری» دستش را روی گردن من قرار داد و شروع کرد به فشار دادن. من گوشی به دست، عقب کشیدم و تلاش کردم ۹۱۱ را بگیرم ولی او گوشی تلفن را از دستم قاپید و سه یا چهار بار آن را به صورتم کوبید. هر دو فرزند ها داشتند گریه می کردند.

با این حال، «اولدمن» که جهت بازی در نقش «وینستون چرچیل» در «تاریک ترین ساعت»، برنده جایزه «گلدن گلوب» شده است و از نامزدهای جایزه عالی ترین بازیگر نقش مهم مرد جوایز اسکار امسال هست، این اتهامات را شدیدا رد کرده و حرف های همسر سابق خود را «حقایق نصفه و نیمه و مملو از دروغ» خونده است.

«دنیا فیورنتینو» ولی در مصاحبه با «میل آن ساندی» گفت: او بازیگر بزرگی هست. آیا همسر خوبی هم بود؟ نه. ازدواج ما یک تصادف عظیم ماشین بود که اتفاقات دیوانه واری در آن رخ می داد. من عزت نفسم را از دست دادم… ترجیح می دهم به وسیله یک کوسه سفید بزرگ خورده شوم تا این که دوباره به آن ازدواج برگردم.

این زن راجع به دوران ابتدایی آشنایی ارزش گفت: فکر می کنم منصفانه است اگر بگویم ما باثبات ترین زوج ممکن نبودیم. من هرگز فردی به حساسیت و آسیب پذریری او ندیده ام. او جالب بود و من فکر کردم می توانم درستش کنم. ما خیلی سریع عاشق شدیم… همدیگر را نمی شناختیم. مثل دو غریبه با هم ازدواج کردیم.

«گری اولدمن» ۵۹ ساله هم اکنون با پنجمین همسرش «گیزل اشمیت» زندگی می کند. او پیش تر با «الکساندرا ادنبورو» خوانده جز، «لزلی منویل» بازیگر نامزد اسکار و «اوما تورمن» هنرپیشه هم ازدواج کرده است.

«گری اولدمن» فعالیت هنری اش را از ۱۹۸۰ در تئاتر شروع کرد. بعد از اجرای چند نمایش در تئاتر «وست اند» لندن به شهرت رسید. بازی در فیلم «سید و نانسی» (۱۹۸۶) که نخستین فعالیت سینمایی اش بود، باعث شد روزنامه «ایوینینگ استاندارد» جایزه عالی ترین بازیگر تازه کار را به او اعطا کند.

این بازیگر برنده دو جایزه «بفتا» در سال ۱۹۸۸ عازم آمریکا شد و با بازی در چند اثر ارزنده خود را بازیگری صاحب سبک معرفی کرد. وی بعد از سال ها نقش آفرینی، در سال ۲۰۱۱ جهت فیلم «بندزن خیاط سرباز جاسوس» در بخش عالی ترین بازیگر نقش اول مرد نامزد جایزه اسکار شد. «اولدمن» دومین نامزدی اسکار خود را اخیرا جهت بازی در «تاریک ترین ساعت» به دست آورده است.

«JFK»، «دراکولای برام استوکر»، «داغ ننگ»، «هری پاتر و زندانی آزاکابان»، «هانیبال»، «هری پاتر و محفل ققنوس»، «بتمن شروع می کند»، «شوالیه تاریکی»، «سرود کریسمس»، «بی قانون»، «طلوه سیاره میمون ها»، «هری پاتر و هدیه یادگاران فوت ۲»، «شوالیه تاریکی برمی خیزد» و «مجرم » از دیگر فیلم هایی هستند که «اودمن» در آن ها ظاهر شده است است.

شکایت از «گری اولدمن» به اتهام خشونت خانگی

واژه های کلیدی: جایزه | خشونت | زندگی | ازدواج | بازیگر | بازیگری | جوایز اسکار | نامزد اسکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs