مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر!

زن جوان جهت این که طلب 200 هزار تومانی شوهرش را از بدهکار بگیرد، نقشه عجیبی را طراحی کرد. او با همدستی یک مرد معتاد بدهکار را کتک زده و قصد ربایش او را داشتند ک

عکس + نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر!

نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر! +عکس

عبارات مهم : معتاد

زن جوان جهت این که طلب 200 هزار تومانی شوهرش را از بدهکار بگیرد، نقشه عجیبی را طراحی کرد. او با همدستی یک مرد معتاد بدهکار را کتک زده و قصد ربایش او را داشتند که ناکام ماندند.

به گزارش جام جم، ساعت 2 بامداد دیروز مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد زن و مردی قصد ربودن او را دارند.

پس از حضور ماموران در محله خلیج فارس شاکی عنوان کرد: مدتی پیش از دوستم 200 هزار تومان قرض گرفتم و بعد از مدتی بدهی ام را پرداخت کردم. نیمه شب در حال بازگشت به منزل ام بودم که همسر دوستم را دیدم که ترک موتور مردی معتاد نشسته و در خیابان تردد می کردند. او با دیدن من به مرد همراهش دستور داد راهم را سد کند. خودش هم پیاده شد و اسپری اشک آور به صورتم زد. مرد غریبه و همسر دوستم مرا کتک زدند. گوشی گوشی و 200 هزار تومان پولم را دزدیدند. آنها حتی به زور می درخواست کردند مرا بربایند که با صدای کمک خواهی ام مردم متوجه شده است و نجاتم دادند.

عکس + نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر!

ماموران با اطلاعات به دست آمده اطراف را جست وجو کرده و چند کوچه پایین تر موتورسیکلت را توقیف و هر دو متهم را بازداشت کردند. همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، دو متهم دیروز از پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت جهت تحقیقات نزد قاضی علی وسیله ایردموسی اعزام شدند.

متهم مرد مدعی شد قصد ربودن شاکی را نداشته و فقط هدفش ایجاد رعب و وحشت و دزدی اموال او با دستور زن جوان بوده است.

زن جوان جهت این که طلب 200 هزار تومانی شوهرش را از بدهکار بگیرد، نقشه عجیبی را طراحی کرد. او با همدستی یک مرد معتاد بدهکار را کتک زده و قصد ربایش او را داشتند ک

در ادامه زن جوان به قاضی پرونده گفت: من معتاد به شیشه بودم. مدتی است ترک کرده ام. دو سال پیش شوهرم 200 هزار تومان به شاکی قرض داد ولی او دیگر پول را بعد نداد. او را به طور اتفاقی دیدم و می خواستم طلبم را وصول کنم که نشد و فقط اموالش را دزدی کردیم. ربایشی در کار نبود و می خواستیم او را بترسانیم و در این کار پسر معتاد همسایه مان به من کمک کرد. قرار بود بعد از آخر کار بخشی از پول را به او بدهم.

متهمان با صدور قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شدند.

عکس + نقشه عجیب زن جهت وصول طلب شوهر!

واژه های کلیدی: معتاد | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs