مولکول اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک

مولکول: اسلامی المپیک المپیک کمیته ملی المپیک شاهرخ شهنازی بازی های کشورهای اسلامی مه لقا جام بزرگ

گت بلاگز اخبار اجتماعی آیت‌الله هاشمی شهروند مسئولیت‌پذیر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود / خیابانی به

عصر جمعه در مراسمی با حضور مسئولان پایتخت، بزرگراه نیایش به بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عوض کردن نام یافت.

آیت‌الله هاشمی شهروند مسئولیت‌پذیر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود / خیابانی به

هاشمی: آیت الله هاشمی شهروند مسئولیت پذیر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود / دعایی: خیابانی به نام مصدق نام گذاری شود

عبارات مهم : ایران

عصر جمعه در مراسمی با حضور مسئولان پایتخت، بزرگراه نیایش به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی عوض کردن نام یافت.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در این مراسم ضمن تقدیر و تقدیر از اعضای شورای شهر و شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: از همه عزیزانی که امروز محفل ما را گرم کرده اند علی الخصوص سیدحسن خمینی یادگار امام و هچنین آقای قالیباف شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تقدیر می کنم.

آیت‌الله هاشمی شهروند مسئولیت‌پذیر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود / خیابانی به

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی حدود ۵۰ سال شهروند پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند که هم در مجلس هم در دولت تلاش کردند که پیگیر حل پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران باشند، گفت: امروز ما نام یکی از بزرگراه های پایتخت کشور عزیزمان ایران را به نام یک شهروند مسئولیت پذیر که ۵۰ سال زندگی خود را وقف سازندگی و برطرف پرسشها شهر کرده اند، می گذاریم.

هاشمی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی هم در مجمع نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران و هم در دولت پیگیر پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران همچون ساخت مترو بودند، اظهار کرد: فعالیت های زیاد ایشان باعث نشد که حل پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران از دید وی غایب شود و آیت الله تا آخر عمر اهتمام جدی به آبادانی پایتخت کشور عزیزمان ایران و کشور داشتند و و حضور مردم در مراسم تشییع پیکر ایشان، نشان دهنده قدردانی مردم از خدمتگزارشان بود.

عصر جمعه در مراسمی با حضور مسئولان پایتخت، بزرگراه نیایش به بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عوض کردن نام یافت.

وی افزود: نامگذاری بزرگراه نیایش به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی، نشان از قدردانی از وی به عنوان یک شهروند دارد و امیدوارم راه ایشان به عنوان یک فرد معتدل که به پیشرفت کشور و مدیریت ایرانی اعتقاد داشتند، ادامه یابد.

به گزارش ایسنا، در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات نیز با ذکر خاطراتی از آیت الله هاشمی رفسنجانی خطاب به قالیباف گفت: خاطرم است که آیت الله هاشمی رفسنجانی به شما به عنوان مرد عمل و خدمت علاقه داشتند و شما را به مثابه یک رهرو حق شناس می دیدند. فردا روز ۲۸ مرداد است و امیدوارم شورای بعدی تصمیم بگیرد که یاد مصدق را نیز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گرامی بدارد.

وی افزود: دوستی از اعضای شورا به من گفت که پیشنهاد داده اند خیابان نفت به نام دکتر مصدق نام گذاری شود. امیدوارم این عنوان پیگیری شود و می دانم هر انسانی ممکن است اشتباه کند ولی باید یاد و خاطره انسان های بزرگی را که جهت این کشور زحمت کشیده اند در یادها زنده نگه داشت.

آیت‌الله هاشمی شهروند مسئولیت‌پذیر پایتخت کشور عزیزمان ایران بود / خیابانی به

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بزرگراه | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs